Skip to main content

دوره‌ های آموزشی

فرصتی برای پرورش متخصصان

دوره‌ی های عمومی و تخصصی نخستین قدم  از مسیر آموزشی طراحی شده برای پرورش متخصصان است. در این دوره ها به زبانی ساده با  اصول تعمیرات و نگهداری، درک مدارها، آموزش معماری الکترونیک، آموزش عیب یابی  و تعمیر، کار با ابزارها و تجهیزات مختلف  و کارکردهای آن و… آشنا خواهید شد. شرکت در این دوره برای افرادی که تجربه‌ی کار دارند، به حوزه‌ی تعمیرات و سرویس تجهیزات الکتریکی علاقه‌مندند یا متخصصان ، مشاوران وتکنسین سازمان‌ها مفید خواهد بود. پس از پایان هر دوره، آزمون تخصصی از سوی ما برگزار می‏‌شود و پذیرفته‌شدگان در آزمون، با کسب نمره‌ی قبولی ، گواهینامه‌ی الکترونیکی دوره را دریافت می‌کنند.

معرفی جزییات دوره

بدون نیاز به تجربه هر آنچه را که باید بدانید را یاد بگیرید

ویدیوی آموزشی

۲۴ ساعت

همراهی با مربی

۳۲ هفته

سرفصل‌های آموزشی

۱۴ فصل

مهلت گذراندن دوره

۶ هفته

ویژگی‌های دوره

اصلی‌‌ترین هدف این دوره پرورش متخصصان است. در راستای رسیدن به این هدف، بر بستر پلتفرم آموزشی محیطی تعاملی فراهم شده است تا بتوانید از محتوا و یادگیری، به شکل بهتر و عمیق‌تری بهره‌مند شوید.

آزمون تخصصی دوره

مباحث آزمون تخصصی شامل مفاهیم و مبانی مطرح شده در دوره، سرفصل‌های ارایه شده به‌علاوه‌ی مفاهیم عملی مربوط به شیوه‌ی کار با محصولات مختلف معرفی شده خواهد بود

گواهی‌نامه‌ی پایان دوره

بعد از گذراندن دوره، با ورود به صفحه‌ی  EES، می‌توانید در آزمون شرکت کرده و با کسب حداقل نمره‌ی قبولی، که در این آزمون۷۰ در نظر گرفته شده، گواهینامه‌ی پایان دوره دریافت کنید.

تالار گفت‌وگو

شما با گذراندن این دوره می‌توانید از طریق تالار گفت‌وگو با دیگر دانشجویان نیز در ارتباط باشید، شبکه‌ی روابط حرفه‌ای خود را تقویت کنید یا پرسش‌های مرتبط با دوره‌ی خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در دوره‌ی رشد می‌توانید علاوه‌بر یادگیری مباحث پایه، به شکل کامل با الکترونیک نیز آشنا شوید و پس از دریافت گواهینامه‌ی پایان دوره، امکان در آمدزایی و پیوستن به بازار را پیدا کنید.

سرفصل‌های دوره

دوره‌ی آموزشی  در ۱۴ فصل تهیه و ارایه شده است و شما بعد از گذراندن این سرفصل‌ها، با شیوه‌ی کار آشنا می‌شوید. می‌توانید سرفصل‌های اصلی این دوره را در لیست زیر ببینید.

  • آشنایی با مفاهیم الکترونیک

  • آگاهی کلی از مفاهیم تعمیرات

  • تسلط بر مفاهیم دوره‌های تعمیرات سطح ۱,۲,۳

  • تجربه‌ی تعمیرات دستگاه های مبتنی بر androidو ios

تایید گواهی‌نامه

پس از تکمیل دوره‌ی آموزشی و دریافت گواهینامه‌ی صادر شده به وسیله‌ی ما، می‌توانید با وارد کردن کد تایید اعتبار از درستی اعتبار گواهی‌نامه‌ی خود اطمینان پیدا کنید.