Skip to main content

راه‌اندازی سریع با کانتینر

با حذف مراحل پیکربندی، آماده‌سازی و تنظیمات در کانتینر بدون دغدغه و با امنیت، ایده‌های خود را توسعه دهید و آن‌ها را به محصول تبدیل کنید.

ایده‌های‌تان را به‌سرعت به بازار عرضه کنید

بدون دغدغه‌های زیرساختی، تنها بر توسعه‌ی محصول خود تمرکز کنید

تمامی نیازمندی‌های زیرساختی شما از جمله Monitoring و Load Balancing را تامین می‌کند و با کنترل مداوم وضعیت زیرساخت، نرم‌افزارتان را مطابق با پیکربندی مورد نظرتان، همیشه در دسترس قرار می‌دهد.

هر آن‌چه برای توسعه‌ نیاز دارید

همه امکانات و قابلیت‌هایی که برای توسعه‌ی خود نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت.

Zero-Downtime Deployment

زمانی‌که نسخه‌ی جدیدی از نرم‌افزار را در محیط محصول قرار می‌دهید، بدون حتا یک لحظه Downtime نرم‌افزار شما به‌روزرسانی و درخواست‌های کاربران به نسخه‌ی جدید فرستاده می‌شود.

Registry عمومی و خصوصی

در سکوی ابری آروان به سادگی و به‌ سرعت از یک Registry عمومی یا خصوصی Container خود را راه‌اندازی کنید.

Source to Image

تمامی مراحل Build مربوط به Source Code شما با شناسایی زبان برنامه‌نویسی استفاده شده در نرم‌افزارتان، به‌شکل خودکار انجام می‌شود.

مانیتورینگ

تمام منابع مصرفی‌تان را به‌شکل مستمر مانیتور می‌کند و نتایج را در قالب گزارش‌های تصویری به شما نمایش می‌دهد.

Logging

می‌توانید تمامی Logهایی که نرم‌افزار شما تولید می‌کند را با استفاده از CLI و پنل مشاهده ‌کنید.

توزیع بار

با امکان Load Balancing، درخواست‌های دریافتی از سمت مشتریان شما به‌شکل خودکار بین چند Container از نرم‌افزارتان تقسیم می‌شود.

تطبیق‌پذیر با مانیفست Kubernetes

اگر در گذشته از کوبرنتیز استفاده کرده‌اید و برای اجرای قسمت‌های مورد نیاز اپلیکیشن خود، مانیفست‌های لازم را نوشته‌اید؛ می‌توانید آن‌ها را به‌شکل مستقیم روی سکوی ابری آروان مستقر کنید.

بسته‌های رایگان و PAYG کانتینر

تنها با چند کلیک می‌توانید از میان یکی از بسته‌های زیر، پلن‌ مورد نیاز خود را انتخاب و در هزینه‌های‌تان صرفه‌جویی کنید.

آزمون تخصصی دوره

مباحث آزمون تخصصی شامل مفاهیم و مبانی مطرح شده در دوره، سرفصل‌های ارایه شده به‌علاوه‌ی مفاهیم عملی مربوط به شیوه‌ی کار با محصولات مختلف معرفی شده خواهد بود

گواهی‌نامه‌ی پایان دوره

بعد از گذراندن دوره، با ورود به صفحه‌ی  EES، می‌توانید در آزمون شرکت کرده و با کسب حداقل نمره‌ی قبولی، که در این آزمون۷۰ در نظر گرفته شده، گواهینامه‌ی پایان دوره دریافت کنید.

تالار گفت‌وگو

شما با گذراندن این دوره می‌توانید از طریق تالار گفت‌وگو با دیگر دانشجویان نیز در ارتباط باشید، شبکه‌ی روابط حرفه‌ای خود را تقویت کنید یا پرسش‌های مرتبط با دوره‌ی خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در دوره‌ی رشد می‌توانید علاوه‌بر یادگیری مباحث پایه، به شکل کامل با الکترونیک نیز آشنا شوید و پس از دریافت گواهینامه‌ی پایان دوره، امکان در آمدزایی و پیوستن به بازار را پیدا کنید.

  • Deployment & Routing
  • Load Balancing
  • Container
  • Code -Base